IntelliManage - הפרויקט מתקצר - ומהר
הפרויקט מתקצר - ומהר
זה הזמן להדק את החגורה:
קיצור לוחות הזמנים לחסכון בתקציב,
בסביבה משתנה וביכולות מצטמצמות.
         מתחילים כאן         
השיטה שלנו

IntelliGantt® להאצת Agile

אל תסתפקו בכלים הסטנדרטיים לפיתוח ב-Agile! צריך להוסיף להם עוד משהו קטן...

IntelliGantt® מאפשרת לפרויקטים המפותחים ב-Agile להבין טוב יותר מתי features וגירסאות יהיו מוכנים. לרוב תבוא בעקבות זאת פעילות להקדמת התאריכים המתקבלים.

כאשר מתכננים פרויקט Agile, הערכות הזמן הן רק הערכות. בהמשך הדרך ברור שהן ישתנו. הביצועים בפועל של חלק מהאנשים יהיו טובים יותר או פחות ממה ששיערנו. מרכיבים בלתי מתוכננים יתווספו לפרויקט. מישהו יהיה חולה. כל הגורמים האלה ישפיעו על ההערכות לטווח הקצר (למשל: sprint) והארוך (למשל: roadmap). לכן חשוב שהשפעת השינויים האלה תובן בהקדם על ידי כל הגורמים הרלוונטיים והחלטות מתאימות יתקבלו בעקבותיה.

לרוב יש גם צורך לחברה המפתחת לדעת באילו תאריכים יהיו feature-ים וגירסאות זמינים ללקוחותיה. נדירים הם הלקוחות שמספיק להם לדעת מה יהיה מוכן בשבועות הקרובים.

קשה מאד להשיג מטרות אלה בעזרת הכלים הסטנדרטיים לפיתוח ב-Agile (כמו backlog, burndown chart ו-task board), מאחר ולדו"חות שלהם חסר האספקט של ציר הזמן (תלויות, עומס על משאבים ברגע נתון ויכולות אופטימיזציה עבורו) ולאנשים שמחוץ לצוות קשה להבין אותם.
בשימוש בכלים הסטנדרטיים בלבד, לא ניתן להבין את משמעות השינויים וההחלטות הנקודתיים על הטווח הארוך. לכן לא ניתן לזהות מראש בעיות ועיכובים, כך שלא ניתן למנוע אותם או למצוא מראש פתרונות חלופיים. הוספת אופטימיזציה של התזמון, מאפשרת להתגבר על חסרונות אלה.

IntelliGantt® משלבת את יכולות התכנון והבקרה של הגנט עם הצרכים הספציפיים של פיתוח בשיטות אג'יליות, כמו שינויים רבים ותכופים בתכנון, ניהול משימות קצרות ועמידה בתאריכי יעד מדויקים (כמו למשל סוף sprint). היא לוקחת בחשבון גם קשיים שהתאוריות האג'יליות מתעלמות מהם, כמו תלות בין משימות ובין קבוצות והעובדה שבפועל לא כל אדם יכול לבצע כל משימה.

IntelliGantt® מציבה מראה מול ההתנהלות האג'ילית, העוזרת לתיאום בין ההתנהלות האוטונומית של הצוותים ובין האסטרטגיה הכוללת של פיתוח המוצר. מראה זאת משקפת את אי ההתאמות ביניהן וכך מסייעת למנוע אותן מראש.

IntelliManage מציעה סיוע לפרויקטי פיתוח המשתמשים ב-Scrum, ב-Kanban, ב-SAFe או במתודולוגיות אג'יליות אחרות. אנחנו נסייע לראשי הצוותים ו/או ה-Scrum masters שלכם לבצע אופטימיזציה של הטיפול ב-backlog מבחינת התזמון, כך ש-features יושלמו מוקדם יותר. השינויים במהלך כל sprint יוצגו על ציר הזמן, כך שההשפעה שלהם בטווח הקצר והארוך תהיה ברורה והחלטות מיידיות יוכלו להתקבל.
סיפור לקוח: EdgeNetworks
IntelliGantt® שולבה במתודולוגיית הפיתוח ה-agile-ית שלנו לצורך ניצול מצוין של המשאבים ועמידה באבני הדרך ובתוצרים בתנאים קשים ומשתנים.
כיום אנחנו מספקים יותר ממה שהבטחנו, בזמן ובאיכות מעולים. במקרים רבים אנחנו מופתעים לראות עד כמה טוב אנחנו מנצלים את המשאבים כדי לבצע אופטימיזציה של הפעולות שלנו.
אנחנו רואים ב-IntelliManage שותפים ולא רק ספקי שירותים. שיתוף הפעולה איתכם יוצא מן הכלל.
אלי גור, סמנכ"ל פיתוח, EdgeNetworks  
סיפור לקוח: WatchDox
"הסתבר לנו שמתודולוגיית IntelliGantt® משתלבת מצוין בתהליכים ה-Agile-ים שלנו.
היא אפשרה לנו לקבל שקיפות והבנה של מצב התהליך בכל עת, מבלי לפגוע בגמישות שלו.
הצלחנו ליישם אותה תוך זמן קצר ולהשיג שליטה טובה יותר בהתקדמות הפרויקט.
הפרויקט נמסר ללקוח בהצלחה ובזמן."
אמיר רפסון, סמנכ"ל פיתוח, WatchDox (BlackBerry)  
מיתוסים הקשורים לפיתוח בשיטות Agile-יות: טיפים לקיצור לוחות הזמנים בעזרת גנטים, למפתחים ב-Agile:
מקימים/משדרגים פעילות PMO?

  • הטמעת מתודולוגיה מהירה.
  • הקמת/שדרוג הפעילות.
  • ליווי מקצועי.
לקבלת תוצאות יוצאות דופן.


מתחילים כאן
     


בונוס
תמיכה טלפונית


Copyright © 2000-2024 IntelliManage, All rights reserved.